У світі математики

09.08.2018 16:24

        Комп'ютерний турнір під такою назвою провела із наймолодшими користувачами центральної книгозбірні працівник читального залу Л.Оревчук. Математика, виникнувши на світанку цивілізації, постійно розширювала й зміцнювала свої багатогранні зв’язки із практикою, допомагала людству пізнавати і використовувати закони природи, була могутнім рушієм розвитку науки і техніки, привчала розвивати логічне мислення.

        Маленьким користувачам, попереду у яких велике життя, знання цієї науки дуже потрібні, адже діапазон практичного застосування математики надзвичайно великий.

        Весело і завзято учасники турніру відповідали на запитання, перевіряли, чи правильно проведено лінії від малюнків до чисел, виконували завдання "Логіка", в якому визначали, скільки раз зображена послідовність повторюється на малюнку, придумували запитання на математичні дії на основі запропонованого малюнка та ін.

        Переможцем став Владислав Демчук. Мама нашого маленького переможця Ірина, яка завітала до книгозбірні, висловила своє схвалення, що діти цікаво, весело та корисно у формі гри проводять свій вільний час під час літніх канікул, адже уже незабаром почнеться навчальний рік.