Стежками малого Тараса

30.03.2017 15:53

     З 24 по 30 березня у комунальній установі “Лановецька районна бібліотека для дітей” проходив Тиждень дитячого читання. Протягом семи різнобарвних днів бібліотека гостинно зустрічала гостей, читачів  дітей з однією – єдиною метою – щоб діти, знайшовши книгу, не розлучалися з нею протягом  усього життя.

    Багато учнів мали можливість взяти участь у цікавих заходах:  літературна година “Стежками малого Тараса”, ознайомлення з бібліотекою “Дива дивні – бібліотечні таємниці”, літературне знайомство “Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох” (Л.Костенко). Дуже цікаво для учнів 1-Г класу (класний керівни Л.Г.Дідович) було проведено інформаційну годину “Така незнайома знайома книга”. Під час заходу всі мали можливість дізнатись про те, як людство через свою допитливість, живий розум, бажання передати свої знання, вміння і навички створили таке чудо як Книга.

    Інформаційна година доповнилась інтелектуальними розвагами, а саме було проведено бліц-турнір “Я, уважний” і літературну вікторину “Чи знаєте ви казкових героїв”.