Презентація нової книги!

21.05.2018 15:45

    У творчої людини є велике щастя – це народження нової книги. Тоді прискорено б’ється серце, душу переповнюють незвичні хвилювання, зникає весь світ і думки шикують в ритмічні строфи. Звідки вони беруться? Хто їх надиктовує? Як дізнатись? Це одна з найбільших таємниць людської свідомості.

    З упевненістю можна сказати, що нічого вищого за щастя творення немає.

    Нещодавно світ поезії поповнився новою збіркою Любові Цалик "Покаяння двері відчини мені, Життєдавче". Ця збірка є спробою авторського осмислення духовного буття людини, пріоритету життєвих цінностей. Це сповідь пройденого шляху, допущених помилок, здобутого досвіду й тверда віра в Боже провидіння у людському житті.

    Любов Лук'янівна, в першу чергу, наша читачка, вчитель за фахом, як не дивно, не філолог, але пише хороші вірші, історико-краєзнавчі видання.

    І все ж саме поезія якнайповніше розкриває особливості поглядів людини, допомагає глибше заглянути в її думки. Авторка прочитала свої поезії, які схвилювали присутніх.

    Працівники книгозбірні першими ознайомилися із поезіями і з почуттям вдячності також прочитали їх.

    Прийшли привітати Любу Лук'янівну друзі, знайомі, односельчани Марія Романчук, Катерина Гринчак, Сергій Лисак, Надія Путіліна, Богдана Політикіна, Борис Батранчук, Микола Яцула, Наталія Гамера.