ЇЇ життя – щоденний подвиг

04.12.2016 15:12

   Відзначення – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. І – це не просто категорія людей. Це – окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що буде добре. На щастя поряд з ними, є ті хто хоче допомогти. І хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися  над непростою долею людей з вадами здоров'я, і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди  і вони потребують допомоги й уваги. Бібліотечні і клубні працівники с. Михайлівка і Загірці 4 грудня о 12 год. відвідали інваліда дитинства Терещук Людмилу Іванівну. Зустріч – спілкування “ЇЇ життя – щоденний подвиг” відбулася в будинку Людмили Іванівни, яка радо зустріла працівників культури.

   Під час спілкування брат Ярослав Іванович, який проживає  з сестрою, розповів нам як вони разом долають всі труднощі, які виникають у їхньому житті.

   Людмила Іванівна накрила стіл і пригостила нас чаєм, а ми подарували солодкий подарунок і побажали доброго здоров'я, життєвого оптимізму, добробуту і великого людського щастя.