І.Лобунь: "Друзям і не тільки..."

11.04.2017 13:36

    9 квітня в центральній бібліотеці відбувся авторський вечір (клубна зустріч) Івана Марковича Лобуня "Друзям і не тільки..." з нагоди 55-річного ювілею.

    Іван Марко Лобунь - персона поза стереотипами, він є креативним українським автором, який пише текст, а по Ейнштейну "ми всі маємо право на тексти". На заході він багато говорив про історію, літературу, філософію, а також про життя. Його творчість породжує чимало суперечок та дискусій.

    Іван Маркович - наш читач, активний учасник та ініціатор заходів, які проводяться в цих стінах, він в нашу роботу вносить творчий потенціал з нестандартним баченням ситуації, здатність до оригінальних рішень.

    Багато хороших слів сказала ювіляру Неоніла Дзюба, методист відділу освіти; Володимир Довгалюк, вчитель, пенсіонер. Свої вірші подарували ювіляру читачі Богданна Політикіна, Любов Цалик.

    Цього дня в бібліотеці панувала сприятлива для спілкування атмосфера, присутні ознайомилися із книгами І.Лобуня, преставленими на викладці літератури "Сорокавірш І.Лобуня". Кожен із присутніх на заході вдячний долі, яка звела їх із "вільною людиною" Іваном Марковичем Лобунем.