"Буду захищати Україну до останнього дня війни"

21.02.2018 10:07

       Цими словами нашого земляка, учасника антитерористичної операції на сході України, десантника Віктора Сосновського, розпочалася патріотична година в Лановецькій центральній бібліотеці. Уже вчетверте від початку війни після ротації повертається Віктор зі своїм підрозділом в зону АТО. Захищали Луганський аеропорт, селище Металіст, воювали біля Георгіївки, на околицях Горлівки та Авдіївки. Сьогодні уже вдруге повернувся в місто Щастя Луганської області і захищає його рубежі. Віктор нагороджений державною нагородою "Медаль за участь в АТО". Він є власником іменного годинника від Президента України П.Порошенка, а також отримав медаль від Спілки ветеранів України.

    А коли гармати мовчать, знімає напругу військових буднів улюбленим заняттям – малюванням настінних розписів і картин.

    Про свого внука із любов'ю розповіла Ніна Полікарпівна Сняткова: про навчання у Лановецькій загальноосвітній школі № 1, про першу вчительку Загаєвську Світлану Іванівну, шкільних друзів, перші творчі спроби в образотворчому мистецтві, про невипадковий вибір професії військового, адже батько Віктора Олександр теж військовий льотчик.

    Працівники бібліотеки дізналися про цю сім'ю від брата та сестричок Віктора, які на літні канікули приїжджають із Луцька до Лановець  і відвідують наш заклад. А мама Марія поділилась по телефону враженнями про відеосюжет на 5 каналі "Військові будні: як художник-десантник знімає напругу на передовій". Тож користувачі нашої книгозбірні взяли участь у колективному перегляді відео.

    Від щирих сердець бажали Віктору щасливого повернення до рідної домівки директор бібліотеки С.Пчола та ведуча заходу Л.Оревчук, а користувачка закладу В.Яценюк-Барановська подарувала Ніні Полікарпівні чудову старовинну пісню про вірне кохання у непростих військових буднях та побажала Віктору зустріти після війни ту уявну дівчину, про яку він мріє, малюючи її портрети.