Афган в моїй душі і сниться нам безсонними ночами.

15.02.2016 12:26

В Загірцівській ЗОШ  I-III ступенів за участю вчителів , бібліотечних, клубних працівників учнів школи був проведений захід “Афган в моїй душі і сниться нам безсонними ночами”.

Мета заходу: Ознайомити учнів , масового читача з страшними подіями чужої війни.

Бібліотечні  працівники оформили книжкову виставу ”час і досі не загоїв рану – цей довічний біль Афганістану  ”.

На столі прибраному вишитими рушниками з чорною стрічкою стояв портрет

Найсика В.С.

Учні 7-8 класів Білик Каріна , Філіпюк Ангеліна ,Хитрун Діана , рачук Катерина , Бачинська Ірина, Кондратюк Ліза ознайомили присутніх про події які булиякі вібувалися в далекому Афганістані.

По комп'ютеру глядачі побачили слайди про страхіття яке було в цій країні а саме: “Груз 200”, ”Чорний тюльпан ” і багато таких жахливих картин через які пройшли наші воїни.

Хвилиною мовчання вшанували память наших побратимів Найсика В. і Горошка Ю. нашого земляка з с. Борщівка.

Учні 6-го класу зробили інсенізацію “Лист сина до матері ” і “Лист матері до сина” в виставі взяли участь  Бійчук Аліна , Цебрій Іван, Вітрук Іван,  Кондратюк Ліза.

На заході був присутній сільський голова  Мативощук А.С. і директор школи Серафим О.М.

По закінченю заходу всі разом відвідали  сільський цвинтар де похоронений Найсик В. , по обидві сторони могили спочивають і його батьки Найсик С.І ,

Найсик Н.Л., на могилу учнями школи були покладені квіти. Покладалися і ще одному нашому воїнові який помер на своїй землі це Семенишин Микола Ростиславович ,також були покладені квіти.

Західнікого незалишив байдужим.