"ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ"

26.06.2013 10:00

    26 червня в центральній бібліотеці проведено годину державності «Основа життя – мій закон основний» приурочений до 17-ї річниці Конституції України.

    В програмі – слайд презентація: «Конституція – оберіг нашої державності».

    Захід провели читачі Шушковецької бібліотеки – учні Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  разом з бібліотекаром Філюк О.В.

    На святковому заході зібрання громадськості району виступили голова районної адміністрації Морозюк В.М. та голова районної ради Блажейчук О.П.

    Вони дали оцінку сьогоднішній ситуації в державі, розповіли що конституційний процес триває і триватиме далі, бо зміни в правовій державі відбуваються постійне. Ми маємо свою державну, маємо Конституцію. Безперечно сам факт прийняття Конституції не вирішує автоматично всіх сьогоднішніх проблем України. Але Конституція України як основний закон держави має найвищу юридичну силу, є основою для прийняття інших нормативних актів держави. Той день – день прийняття конституції України утвердив нашу державу суверенною, цілісною і недоторканою, такою наша держава є, буде і буде довго.

Контакт

Лановецька центральна бібліотека

lan_library@ukr.net

47400, Тернопільська обл., Лановецький р-н, вул. Грушевського, буд. 8.

03549-2-15-73

Пошук

© 2013 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode