Філії

Бібліотека філіал с.Бережанка

Бібліотекар Кучер Марія Василівна

 

Бібліотека філіал с.Білозірка

Бібліотекар Кравчук Марія Казимирівна

 

Бібліотека філіал с.Вербовець

Бібліотекар Кухарук Леонід Федорович

 

Бібліотека філіал с.Вишгородок

Бібліотекар Качор Марія Миколаївна

 

Бібліотека філіал с.Ванжулів

Бібліотекар Крива Надія Володимирівна

 

Бібліотека філіал с.Верещаки

Бібліотекар Рип`юк Людмила Олександрівна

 

Бібліотека філіал с.Грибова

Бібліотекар -  

 

Бібліотека філіал с.Лопушно

Завідувач філіалу І категорії: Біляшевич Марія миколаївна

 

Бібліотека філіал с.Москалівка

Завідувач філіалу І категорії: Ваврійчук Валентина степанівна

 

Бібліотека філіал с.Снігурівка

Завідувач філіалу: Бельма Оксана Петрівна

 

Бібліотека філіал с.М.Білка

Бібліотекар І категорії: Сорока Галина Ігорівна

 

Бібліотека філіал с.Буглів

Бібліотекар І категорії: Гаврилюк Лідія Олексіївна

 

Бібліотека філіал с.Влащенці

Бібліотекар І категорії: Волянюк Зоя Євдокимівна

 

Бібліотека філіал с.Гриньки

Бібліотекар ІІ категорії: Гуменюк Надія Володимирівна

 

Бібліотека філіал с.Іванківці

Бібліотекар ІІ категорії: Червоняк Оксана Михайлівна

 

Бібліотека філіал с.Жуківці

Бібліотекар: -

 

Бібліотека філіал с.Загірці

Бібліотекар ІІ категорії: Басюк Феофанія Петрівна

 

Бібліотека філіал с.Коржківці

Бібліотекар: Біляшевич Марія Миколаївна

 

Бібліотека філіал с.Козачки

Бібліотекар ІІ категорії: Гуменюк Надія Володимирівна

 

Бібліотека філіал с.Михайлівка

Бібліотекар: Лавренюк Світлана Кузьмівна

 

Бібліотека філіал с.Молотків

Бібліотекар І категорії: Сагадюк Ніна Семенівна

 

Бібліотека філіал с.Оришківці

Бібліотекар: Глух Ганна Степанівна

 

Бібліотека філіал с.Осники

Бібліотекар: Гарайнов Василь Васильович

 

Бібліотека філіал с.Печірна

Бібліотекар І категорії: Довгалюк валентина сергіївна

 

Бібліотека філіал с.Плиска

Бібліотекар: Семенюк Галина Степанівна

 

Бібліотека філіал с.Чайченці

Бібліотекар І категорії: Квас Оксана Іванівна

 

Бібліотека філіал с.Шили

Бібліотекар ІІ категорії: Герасимюк Олег Леонідович

 

Бібліотека філіал с.Шушківці

Бібліотекар: Філюк Ольга василівна

 

Бібліотека філіал с.Юленці

Бібліотекар ІІ категорії: Філіпець лариса Володимирівна