«Україна свята і Єдина»

22.08.2014 11:00

24 серпня Україна святкуватиме 23 річницю Незалежності. До цього дня наша країна йшла довгим і тернистим шляхом, вистраждавши і виборовши свою волю у нелегкій боротьбі. На цьому шляху загинула незліченна кількість кращих синів і дочок України, які відстоювали її незалежність. І зараз в цей нелегкий для держави час ми як ніколи повинні об`єднатися і спільними зусиллями будувати і захищати нашу державу.

Напередодні свята 22 серпня в центральній бібліотеці відбулося свято державності «Україна свята і Єдина». На святі виступили ті, хто стояв біля витоків незалежності, хто був причетний до її розбудови і становлення – Галяс Я.В. – голова конгресу української інтелігенції, який зробив історичний екскурс сторінками українського державотворення. Своїми думками з приводу сподівань на краще майбутнє України поділився Кукуруза Б.І., вклавши зміст своїх думок в поетичні рядки.

Також на заході виступили ровесники незалежності – ідейно-патріотично настроєні молоді люди, на які всі ми покладаємо неабиякі надії у розбудові нашої держави. Студент ІV курсу Львівської політехніки Олег Філюк, студент історичного факультету міжнародних відносин Острозької академії Олег Ваврійчук, вчителька Москалівської та Білозірської з/о шкіл Кравчук Віта поділилися своїм баченням історичних процесів в Україні як минулого так і сьогодення.

Звучали патріотичні пісні у виконанні ансамблю «Вербиченька», Верещаківського будинку культури.

Власну поезію «До захисників» прочитала зав.бібліотекою с.Снігурівка Оксана Бельма.

На заході від влади виступила Р.Кушнір – І заступник голови Лановецької РДА.