«Серед людей і з людьми» зустріч з Богданом Петровичем Головиним.

23.10.2013 11:00

   Хвилини приємного спілкування подарувала читачам Лановецька центральна бібліотека зустріч з педагогом, істориком, краєзнавцем, публіцистом, громадським діячем«Серед людей і з людьми» - така тема заходу сповна відображала заповзятість, енергійність, жвавість творчої особистості гостя. Йому спокій лише сниться. Постійні пошуки, поїздки, зустрічі, робота в архівах і бібліотеках Тернопільщини – зміст його життя. Адже саме тут він черпає наснагу для своєї творчості.

   Простий у спілкуванні, щирий і доброзичливий Богдан Петрович повів присутніх сторінками свого непростого і активного життя. Події і факти, а головне імена людей, котрі супроводжували його по життю лягли в основу спогадів.

   Заслужений працівник освіти України, член багатьох спілок і товариств, почесний голова товариства «Просвіта» Богдан Петрович вражає своєю працьовитістю і великою творчою спадщиною. Та найбільш колоритною і яскравою сторінкою його творчості є релігійна тематика. За книгу «Мученики та ісповідники Української церкви XX століття» автор отримав подяку від Папи Римського Івана Павла ІІ та архієпископа УГКЦ кардинала Любомира Гузара.

  Також відбулася презентація бібліографічного покажчика «Богдан Головин», виданого Тернопільською обласною бібліотекою для молоді, що є своєрідним підсумком його творчості. Це лише перша частина посібника. До друку готується і друга…

   Привітати свого близького друга, колегу і однодумця прийшов голова районної організації конгресу української інтелігенції Ярослав Васильович Галяс.

   Серед присутніх на заході були представники влади – Шинкарук І.П., фарина В.М., Гладунова М.В. Слова подяки висловила директор центральної бібліотечної системи Пчола С.Ф. Присутні мали можливість ознайомитися з творами автора, представленими на книжковій виставці: «Пломеніють кетяги калини у його духовному саду».

   Бажаючим ознайомитися з творчістю Б.Головина запрошуємо до нас в бібліотеку.