Філії

Бібліотека філіал с.Бережанка

Завідувач філіалу І категорії: Кучер Марія василівна

 

Бібліотека філіал с.Білозірка

Завідувач філіалу: Кравчук марія Казимирівна

 

Бібліотека філіал с.Борщівка

Завідувач філіалу: Козак Лідія іванівна

 

Бібліотека філіал с.Борсуки

Завідувач філіалу: Шандрук Олександра Павлівна

 

Бібліотека філіал с.Вербовець

Завідувач філіалу І категорії: Гончарук Галина Степанівна

 

Бібліотека філіал с.Вишгородок

Завідувач філіалу І категорії: Качор Марія Миколаївна

 

Бібліотека філіал с.Ванжулів

Завідувач філіалу І категорії: Крива Надія Володимирівна

 

Бібліотека філіал с.В.Куськівці

Завідувач філіалу І категорії: Шевчеук Світлана Михайлівна

 

Бібліотека філіал с.Верещаки

Завідувач філіалу І категорії: Рип`юк Людмила олександрівна

 

Бібліотека філіал с.Грибова

Завідувач філіалу: Трач Яна Григорівна

 

Бібліотека філіал с.Лопушно

Завідувач філіалу І категорії: Біляшевич Марія миколаївна

 

Бібліотека філіал с.Москалівка

Завідувач філіалу І категорії: Ваврійчук Валентина степанівна

 

Бібліотека філіал с.Нападівка

Завідувач філіалу: Горблянська Лариса Пилипівна

 

Бібліотека філіал с.Передмірка

Завідувач філіалу І категорії: Маліна Галина Володимирівна

 

Бібліотека філіал с.Снігурівка

Завідувач філіалу: Бельма Оксана Петрівна

 

Бібліотека філіал с.Юськівці

Завідувач філіалу: Черняк Людмила Олексіївна

 

Бібліотека філіал с.Білка

Бібліотекар І категорії: Сорока Галина ігорівна

 

Бібліотека філіал с.Буглів

Бібліотекар І категорії: Гаврилюк Лідія олексіївна

 

Бібліотека філіал с.Влащенці

Бібліотекар І категорії: Волянюк Зоя Євдокимівна

 

Бібліотека філіал с.Гриньки

Бібліотекар ІІ категорії: Гуменюк Надія Володимирівна

 

Бібліотека філіал с.Іванківці

Бібліотекар ІІ категорії: Червоняк Оксана михайлівна

 

Бібліотека філіал с.Жуківці

Бібліотекар: Романюк Таїса Романівна

 

Бібліотека філіал с.Загірці

Бібліотекар ІІ категорії: Басюк Феофанія Петрівна

 

Бібліотека філіал с.Коржківці

Бібліотекар: Біляшевич Марія Миколаївна

 

Бібліотека філіал с.Козачки

Бібліотекар ІІ категорії: Гуменюк Надія Володимирівна

 

Бібліотека філіал с.Краснолука

Бібліотекар І категорії: Горблянська Лариса Пилипівна

 

Бібліотека філіал с.М.Куськівці

Бібліотекар: Козак Катерина Леонідівна

 

Бібліотека філіал с.Михайлівка

Бібліотекар: Лавренюк Світлана Кузьмівна

 

Бібліотека філіал с.Молотків

Бібліотекар І категорії: Сагадюк Ніна Семенівна

 

Бібліотека філіал с.Оришківці

Бібліотекар: Глух Ганна Степанівна

 

Бібліотека філіал с.Осники

Бібліотекар: Гарайнов Василь Васильович

 

Бібліотека філіал с.Печірна

Бібліотекар І категорії: Довгалюк валентина сергіївна

 

Бібліотека філіал с.Плиска

Бібліотекар: Семенюк Галина степанівна

 

Бібліотека філіал с.Синівці

Бібліотекар ІІ категорії: Стецюк Ольга Сергіївна

 

Бібліотека філіал с.Татаринці

Бібліотекар: Басюк Лариса Сергіївна

 

Бібліотека філіал с.Чайченці

Бібліотекар І категорії: Квас Оксана Іванівна

 

Бібліотека філіал с.Шили

Бібліотекар ІІ категорії: Іванунь Тетяна володимирівна

 

Бібліотека філіал с.Шушківці

Бібліотекар: Філюк Ольга василівна

 

Бібліотека філіал с.Юленці

Бібліотекар ІІ категорії: Філіпець лариса Володимирівна

 

Бібліотека філіал с.Якимівці

Бібліотекар І категорії: Снопик Надія Сергіївна